Při západu

Autor: Antonín Jindřich

signováno vpravo nahoře, datováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1966
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 52 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč