66. Vánoční čas
Autor: Inge Gläser
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1978
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 33 x 26 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč