Svatý Petr

Autor: Rembrandt Harmenszoon van Rijn
(1606 Leiden - 1669 Amsterdam, Nizozemí)

signováno a datováno v leptu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1664
Šířka: 11,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 30,5 x 21
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.11.2023 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč