Ženy u dítěte
Autor: Rembrandt Harmenszoon van Rijn
(1606 Leiden - 1669 Amsterdam, Nizozemí)
podle okruhu autora, signatura vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 39,5 x 48
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč