62. Postavy
Autor: Nils Bäcklin
(1913 Stockholm, Švédsko - 1989)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 42 cm, rámování: 46 x 37 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč