105. Žena v červených šatech
Autor: Edvin Almgren
(1884 Morkaria, Švédsko - 1969)
signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1919
Šířka: 39 cm, výška: 54 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč