11. Městské prostředí

Autor: Edvin Almgren
(1884 Morkaria, Švédsko - 1969)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 55 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč