29. Dívčí akt

Autor: Anders Zorn
(1860 - 1920 Mora, Švédsko)

kopie obrazu R. Angstr;m, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 47 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:18 SEČ

Zbývá: 13d 11h 31m 18s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč