29. Dívčí akt
Autor: Anders Zorn
(1860 - 1920 Mora, Švédsko)
kopie obrazu R. Angstr;m, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 47 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč