138. Lesní krajina
Autor: Sven Hempel
(1896 - 1944 Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1943
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč