Poloakt
Autor: Rafael González Saenz
(1903 Huelwa, Španělsko - 1962)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 50 cm, výška: 63 cm, rámování: 75,5 x 64,5 cm
Konec dražby: 11.07.2023 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč