116. Vřesoviště

Autor: George A. Boyle
(1826 - 1899)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 48 cm

Konec dražby: 12.12.2022 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč