116. Vřesoviště
Autor: George A. Boyle
(1826 - 1899)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 48 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč