245. Žně

Autor: H. Špalková

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 63 x 83 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč