117. Dědina na pobřeží
Autor: Josep Oriol Baqué Mercader
(1900 - 1906)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 72 x 83 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč