20. Podzimní nálada
Autor: Karel Solařík
(1915 Krhová (Vsetín) - 2007 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1935
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 53 x 39,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč