20. Podzimní nálada

Autor: Karel Solařík
(1915 Krhová (Vsetín) - 2007 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1935
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 53 x 39,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:12 SEČ

Zbývá: 13d 10h 42m 1s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč