Řeka v ohybu
Autor: Karel Solařík
(1915 Krhová (Vsetín) - 2007 Praha)
signováno vpravo dole, anotace zkušební tisk, volně
Technika: au pochoir (šablonování)
Šířka: 78 cm, výška: 51 cm, rámování: volný list 57 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč