24. Léto

Autor: Karel Hošek
(1948 Lípy, Slatnice (Olomouc))

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu štítek z galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2001
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 71 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:15 SEČ

Zbývá: 13d 12h 38m 31s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč