15. Večeře

Autor: Edward Charles Barnes
(1856 - 1882 Velká Británie)

signováno vpravo dole ligaturou, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 61 cm, rámování: 82 x 66 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:09 SEČ

Zbývá: 12d 11h 58m 6s

Vyvolávací cena: 4 800 Kč