81. Matka s dětmi
Autor: Johanna Gerarda Theodora van Eybergen
(1865 - 1950 Holandsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 71 x 81 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč