35. U hulvackeho lesa
Autor: Karel Škovran
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 18:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč