24. Pár s maskou

Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)

Signováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 60 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 63,5 x 68 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:15 SEČ

Zbývá: 12d 11h 33m 55s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč