161. Zimní krajina
Autor: Bohumil Krejčí
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olejová tempera
Šířka: 86 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 99 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč