10. Město Koge nedaleko Copenhagenu
Autor: Frederik Wilhelm Svendsen
(1885 - 1975 Dánsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 80 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč