10. Město Koge nedaleko Copenhagenu

Autor: Frederik Wilhelm Svendsen
(1885 - 1975 Dánsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 80 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:06 SEČ

Zbývá: 12d 11h 47m 44s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč