Akt stojící ženy

Autor: Alois Sopr
(1913 Manětín - 1993 Plzeň)

sádrové modeletto, signováno na plintě Sopr, datováno 1944
Materiál: sádra, datace: 1944
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč