117. Žně na Českomoravské vysočině

Autor: Jan Ševela
(? ?)

signováno vpravo dole, na reverzu štítek galerie Mazur, paspartováno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 68,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 50 x 88,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč