85. Jaro III.

Autor: Hana Kristenová
(1958 Praha)

autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 58 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 60 x 45
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč