Před kurníkem
Autor: Adolf Nowey
(1835 Vídeň, Rakousko - ?)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 36 cm
Konec dražby: 09.11.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč