21. Dřevorubec

Autor: Josef Vyjídáček
(1887 ? - 1943 ?)

Monogramováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 55 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:13 SEČ

Zbývá: 12d 12h 38m 45s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč