Pasáček v krajině
Autor: Jiří Kodl
(1889 Písek - 1955 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1936
Šířka: 51 cm, výška: 35 cm, rámování: 53,5 x 68 cm
Konec dražby: 05.02.2024 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč