42. Vesnice
Autor: Jiří Kodl
(1889 Písek - 1955 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno, sklo prasklé.
Technika: akvarel, datace: 1927
Šířka: 61 cm, výška: 47 cm, rámování: 51 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč