146. Oko
Autor: Jaroslav Mazák
vlevo dole číslováno 2/14, datováno a signováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 2000
Šířka: 34,5 cm, výška: 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč