125. Tůň
Autor: Karel Březina
(1922 - 2004 Plzeň)
signováno vpravo dole, rámováno, na revers přípisu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 49,5 x 59
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:41 SELČ
Zbývá: 12d 14h 25m 56s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč