149. Tanečnice

Autor: Karel Březina
(1922 - 2004 Plzeň)

vlevo dole číslováno 12/20, vpravo dole signováno, paspartováno, volný list
Technika: linoryt
Šířka: 22,5 cm, výška: 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč