69. Kytice ve džbánku

Autor: Aťka Švestková Janečková
(1948 Štítná nad Vláří-Popov (Zlín))

Signováno a datováno nečitelně vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1990
Šířka: 54 cm, výška: 53 cm, rámování: 62 x 63 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč