17. U vody

Autor: Zdenka Burghauserová
(1894 Chrudim - 1960 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 50 cm, výška: 39 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:10 SEČ

Zbývá: 12d 11h 40m 43s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč