Akt s rukou na koleni č.32
Autor: Rudolf Fugger
volný list, dílo pochází z ateliéru autora, na reversu č. 32, datováno a signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu, datace: 1970
Šířka: 25 cm, výška: 39 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč