15. Sedící akt č.13

Autor: Rudolf Fugger

volný list, dílo pochází z ateliéru autora, na reversu č. 13
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.03.2023 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč