7. Ležící akt na boku č.25
Autor: Rudolf Fugger
volný list, dílo pochází z ateliéru autora, datováno a signováno vlevo dole, na reversu č. 25
Technika: kresba, datace: 1966
Šířka: 46 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.03.2023 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč