134. Koupání II.
Autor: Petr Alois Hampl
(1943 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 24/100, na reversu autorské razítko pod krytem. Štítek galerie Mazur. Zaskleno a rámováno.
Technika: suchá jehla
Šířka: 59 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 78 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč