73. Konvolut 5 kusů grafik, Krajiny
Autor: Luděk Dostál
(1943 Olomouc)
volné listy, datováno, číslováno a signováno uprostřed dole
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 16 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč