75. Konvolut 3 kusů grafik, Krajiny
Autor: Luděk Dostál
(1943 Olomouc)
volné listy, datováno, číslováno a signováno uprostřed dole
Technika: litografie
Šířka: od 14 do 15,5 cm, výška: od 16 do 20,5 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč