76. Konvolut 3 kusů grafik, Krajiny

Autor: Luděk Dostál
(1943 Olomouc)

volné listy, datováno, číslováno a signováno uprostřed dole
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm

Konec dražby: 16.02.2023 19:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč