163. Konvolut 2 kusů grafik

Autor: Otto Stritzko
(1908 Jaroměř, Moravské Budějovice - 1986 Stará Říše, Jihlava)

volné listy, datováno a signováno
Technika: linoryt
Šířka: od 22 do 42 cm, výška: od 28 do 31 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč