11. Nálady podzimu
Autor: Jindřich Zezula
(1935 Dolní Heřmanice - 2015 Žďár nad Sázavou)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 61 cm, rámování: 74 x 62 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč