11. Nálady podzimu

Autor: Jindřich Zezula
(1935 Dolní Heřmanice - 2015 Žďár nad Sázavou)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 61 cm, rámování: 74 x 62 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:06 SEČ

Zbývá: 13d 11h 7m 50s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč