Ležící akt

Autor: Zdeněk Bláha
(1923 Lučenec - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 96 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 105 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč