47. Jarní tání na Vysočině
Autor: Vlastislav R. Peřina
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno. Autorské věnováni vpravo dole na paspartě
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 50 cm
Konec dražby: 06.12.2017 18:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč