Jarní tání na Vysočině

Autor: Vlastislav R. Peřina

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno. Autorské věnováni vpravo dole na paspartě
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 50 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč