123. Vesnice

Autor: Lumír Topinka
(1927 Plzeň - 2002 ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 49 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 47 x 67 cm

Konec dražby: 13.12.2022 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč