168. Zima
Autor: Miroslav Tázler
(1925 Plzeň - 2006 Plzeň)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 34 cm, výška: 64 cm, rámování: 71 x 41 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč