170. Jarní řeka
Autor: Miroslav Tázler
(1925 Plzeň - 2006 Plzeň)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 72 cm, výška: 55 cm, rámování: 63 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč