Kameny v lese

Autor: Jan Kobrle
(1850 Lomnice nad Popelkou - 1924 Příbram)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 46 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč