172. 2 ks kreseb
Autor: J. Tichý
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
soubor 2 ks kreseb
soubor 2 ks kreseb
Technika: kresba
Šířka: 19,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 16 x 22,5 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč